KONST / Litografier / Färglitografi 9399259
nr 939 9259
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad. Komposition, 64x60
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 februari 2015
kl 18:26:57
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr